Парламентська група юридичного факультету інформує

Вчора, 6 вересня 2018 року, в 109 аудиторії юридичного факультету відбулось перше засідання делегованих представників та членів Парламентської групи юридичного факультету в цьому навчальному семестрі.

На порядку денному стояв наступний перелік питань:

1. Оновлення складу Парламентської групи;
  2. Затвердження плану роботи на І семестр;
  3. Створення футбольної команди серед першокурсників;
  4. Проведення інтелектуально-розважальної гри «Мафія»;
  5. Проведення опитування для першокурсників «З яких джерел ви дізнались про наш факультет»;
  6. Підготовка до дня юриста: створення робочих груп.

Голова Парламентської групи Вадим Гатеж розповів про стан справ та результати діяльності організації, зокрема про процес забезпечення корпусу безпровідним інтернетом та проведення ремонтних робіт на задньому подвір’ї факультету.

На засідання завітали студенти першого курсу, щоб дізнатись про діяльність органу студентського самоврядування на нашому факультеті. Більшість із них зацікавила участь у Парламентській групі і вони готові працювати, щоб покращити умови навчання та зробити своє студентське життя набагато цікавішим.