ООН і професійні досягнення студентів та аспірантів юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича стають нерозривними між собою

Нещодавно університетська громадськість і  більш широкий загал довідалися про вихід другий рік підряд у півфінал найпрестижніших професійних світових змагань студентів-правників – судових дебатів з прав людини імені Нельсона Мандели, що відбудуться влітку у м. Женева (Швейцарія) – студентської команди юридичного факультету університету.

А сьогодні НОВА ПЕРЕМОГА у буквальному розумінні цього слова – ВІТАЛІЙ ЯРЕМЧУК, аспірант кафедри європейського права та порівняльного правознавства юридичного факультету університету (завідувач кафедри професор Сергій Меленко), став одним із двох переможців від України конкурсу «Молодіжний делегат від України до ООН».

Такий конкурс проводиться в Україні втретє. За визнанням міжнародних експертів – членів журі конкурсу, вимоги до його кандидатів були досить жорсткими. Передусім – це досконале володіння англійською мовою, глибокі знання проблематики української молоді, права та особливо міжнародного права, чітка вмотивованість конкурсантів, попередній досвід участі їх у міжнародних проектах, ґрунтовні знання про ООН та її діяльність.

До півфіналу конкурсу пройшло 14 учасників від провідних правничих шкіл України, а у фіналі змагалися між собою лише 4 учасники відбору, перемогло двоє.

Отже, одним з двох Молодіжних делегатів України до ООН – 2018 став ВІТАЛІЙ ЯРЕМЧУК!

Щиро вітаємо переможця!!!