Оголошується набір бажаючих на сертифікатну програму «ЄВРОПЕЙСЬКЕ ПРАВО»

Оголошується набір на сертифікатну програму «Європейське право», яка є спільним проектом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (м. Чернівці, Україна), Інтституту права та економіки Вісбадена (Wiesbaden Institute for Law and Economics) (м. Вісбаден, Німеччина), Університету імені Карла Франца (м. Грац, Австрія) та реалізується у партнерстві з Німецько-українським об’єднанням юристів і Громадською організацією «Центр правових ініціатив».

До участі у сертифікатній програмі запрошуються представники правничих професій та студенти юридичних спеціальностей.

Заняття будуть проводитися англійською та українською мовами на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у м. Чернівці, Україна. Лекторами виступлять провідні професори з Німеччини та Австрії, а також викладачі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Програма складається з 4 сесій по 8 академічних годин кожна. Заняття будуть проводитися по п’ятницях з 15:00 до 19:00 та суботам з 9:30 до 13:30. Особиста участь обов’язкова.

Фінальний іспит (письмово англійською мовою) відбудеться під час фінальної сесії. Учасники, які успішно склали іспит, отримають сертифікат, підписаний представниками 3-х університетів.

Вартість участі у програмі – 3000 грн. для правників та 1500 грн. для студентів. Дана сума покриває організаційні витрати на проведення сесій, іспиту, виготовлення сертифікатів та роздаткових матеріалів.

Графік проведення сесій:

1. 22 – 23 березня 2019 р.
  2. 5 – 6 квітня 2019 р.
  3. 3 – 4 травня 2019 р.
  4. 24 – 25 травня 2019 р.

З усіма питаннями звертатись до контактної особи: +38 050 713 66 28 (Бутирська Ірина Анатоліївна), e-mail: i.butyrska@chnu.edu.ua

Організаційний комітет