Об’єднані професією

7 жовтня напередодні професійного свята – Дня юриста – викладачі та студенти юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича зібрались у гостинному залі Чернівецької обласної філармонії, щоб привітати одне одного з вдалим вибором професії, побажати кар’єрного зростання та успіхів в роботі й навчанні. 

З вітальним словом до дружнього студентсько-викладацького колективу юристів звернувся декан факультету Петро Пацурківський.

Петро Станіславович завжди “тримає руку на пульсі” найновіших змін в юридичній професії та фаховій підготовці правника і відзначив у своєму привітанні, що юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича завжди перебуває в мейнстримі важливих освітніх інновацій та професійних юридичних подій.

З веселими корпоративними та професійними жартами виступили команди першого, другого, третього, червертого, п’ятого та, навіть, шостого курсів. У глядацькому залі кожен курс з нетерпінням очікував гумористичних перфомансів “своїх” та з інтересом оцінював виступи “інших”.

Талановиті студенти різних років навчання порадували своїми творчими виступами:

1. Ольга Стефанчук  з віршем “Плач матері”
2. Seldom Sign з авторською піснею “Temptation”
3. Ельвіра Смерека з піснею “Englishman in New York”
4. Тетяна Адамович  з піснею “Crazy Love”
5. Анастасія Забєліна з авторською поезією
6. Каріна Паскар з піснею “Троянда-Ружа”.

Цьогоріч востаннє ведучими свята були студенти-магістри шостого курсу Дар’я Мінтянська та Віталій Яремчук, які гідно та професійно виконували відповідальну роль ведучих впродовж багатьох років.

Юридичний факультет Чернівецького національного університету вітає всіх друзів по професії та бажає наснаги, натхнення та юридичного фарту всім правникам!