Новий етап співробітництва із університетом м. Русе (Болгарія)

З 27 по 29 червня 2018 року на юридичному факультеті Чернівецького національного університету побував з робочим візитом завідувач кафедри публічного права юридичного факультету Русенського університету “Ангел Канчев” (м. Русе, Болгарія) Емануїл Коларов.

Метою візиту пана Коларова було обговорення напрямів подальшого розвитку співпраці між юридичними факультетами ЧНУ та університету Русе, яку було успішно започатковано ще у 2011 році. Зокрема, планується збільшити кількість учасників серед викладачів та студентів у програмах обмінів Еразмус+, а також посилити співробітництво в частині спільної участі в грантових наукових та науково-прикладних дослідницьких проектах.

Принагідно нагадаємо, що впродовж весняного семестру 2018 року викладач кафедри людських прав, заступник декана з навчально-виховної роботи, доцент кафедри філософії та теорії права Вікторія Васильчук, а також студент другого курсу Віталій Шевчук взяли участь у програмі Еразмус+ КА1 на базі Русенського університету, тоді як болгарський докторант Івелін Велчев впродовж чотирьох місяців мав можливість здійснювати власне дисертаційне дослідження в стінах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час візиту Емануїл Коларов зустрівся із деканом факультету Петром Пацурківським, а також із завідувачами кафедр публічного, приватного та європейського права і порівняльного правознавства. Крім того, було організовано окрему зустріч пана Коларова із викладацьким складом кафедри публічного права та аспірантами юридичного факультету, на якій було обговорено актуальні проблеми конституційного та адміністративного права.