Найпрестижніші світові фахові змагання студентів-правників розпочались

16-17 липня 2018 року у Женеві (Швейцарія) у Палаці Націй Організації Об‘єднаних Націй розпочались відбіркові раунди півфінальної частини Десятих світових змагань «Судові дебати з прав людини імені Нельсона Мандели». Студентська команда юридичного факультету Чернівецького національного університету у складі Ніколь Іонуц та Романа Токарика під керівництвом їх тренера також студентки юридичного факультету Людмили Редутової уже зіграла два раунди – з командами Польщі та Камбоджі.

Раунди були насиченими, рівень підготовки команд вражав, а питання суддів давали змогу відчути себе як на справжньому засіданні Європейського cуду з прав людини.

Нашим студентам ще доведеться зіграти з двома командами на відбіркових раундах. Бажаємо їм успішних виступів, проходження до фінальних раундів усних змагань, та, звісно, перемоги!