На юридичному факультеті відбувся тренінг з основ практичної медіації

Юридичний факультет Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича розпочав свою роботу у новому році із надзвичайно цікавого заходу – тренінгу, присвяченому основним аспектам практичної медіації, який провели сертифіковані медіатори зі Львова Анна Лиско та Світлана Ільницька.

Представники Львівського центру медіації поділились із викладачами юридичного факультету та запрошеними практикуючими адвокатами власним досвідом щодо позасудового мирного врегулювання спорів у галузі сімейних, цивільних, адміністративних відносин, бізнес-медіації, розповіли про необхідні знання, навички та вміння, якими має оволодіти медіатор для налагодження ефективної комунікації між сторонам в процесі розв’язання конфлікту, а також пошуку консенсусного, а головне – обопільно вигідного варіанту його вирішення . Тренінг передбачав як теоретичну складову, так і низку змодельованих кейсів з медіації, де в ролі медіатора чи сторін спору мали можливість випробувати себе усі учасники тренінгу.

Даний захід є першим із серії тренінгів у зв’язку із запуском сертифікатної освітньої програми “Професійна медіація”, перші заняття в рамках якої розпочнуться вже 19 березня цього року на базі юридичного факультету при Лабораторії медіації, переговорів та арбітражу кафедри публічного права. Не втрачайте свій шанс стати медіатором! Долучайтесь до нашої команди!роботу у новому році із цікавого заходу!

Висловлюємо вдячність Львівському центру медіації та особисто нашим тренерам Анні Лиско та Світлані Ільницькій за якісно проведену роботу та можливість перейняти позитивний досвід в галузі позасудового вирішення спорів, посередництва і примирення. Принагідно нагадуємо, що з 19 березня стартує сертифікатна освітня програма “Професійна медіація”.