Міжнародне право вивчаємо за міжнародними стандартами

Нова спеціальність Міжнародне право відкрита на юридичному факультеті у 2017 році вимагає нових підходів до організації навчального процесу, нової культури фахової підготовки. Напрацьовані впродовж багатьох десятиліть європейські стандарти підготовки правників-міжнародників передбачають на порядок більшу міру міжнародної мобільності студентів цього фаху, ніж представників будь-яких інших спеціальностей.Тому кафедра Європейського права та порівняльного правознавства практикує саме такий підхід профільної підготовки своїх студентів.

Черговим кроком на цьому шляху став нещодавній навчальний візит студентів першого курсу юридичного факультету спеціальності «Міжнародне право» до Сучавського університету Румунії Під час цього візиту майбутні юристи-міжнародники ознайомились з досвідом фахової підготовки їх колег у цьому університеті, з організацією наукової роботи студентів та досвідом пошуку міжнародних грантів на підтримку міжнародної мобільності студентів – а Сучавський університет має чи не найкращий досвід в Румунії з вирішення цих проблем – а також відвідали ряд лекційних та практичних занять за своїм фахом.

Найближчі в часі нові навчальні візити майбутніх юристів-міжнародників юридичного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича відбудуться в університети Австрії та Німеччини, що готують відповідних фахівців.