Міністр юстиції України Павло Петренко завітав до рідного юридичного факультету

1 вересня в рамках робочого візиту до Чернівців на юридичний факультет завітав міністр юстиції України Павло Петренко, випускник факультету 2001 року.

У форматі круглого столу Павло Дмитрович зустрівся зі студентами та викладачами факультету. Під час зустрічі учасники круглого столу обговорили питання реформ, які проводяться Міністерством юстиції, зокрема роботу центрів надання безоплатної правової допомоги та зміни у пенітенціарній системі, актуальні питання реформування вищої юридичної освіти, проблеми децентралізації влади. Павло Петренко відповів також на питаня студентів про історію власного успіху, поділився спогадами про роки навчання на юридичному факультеті ЧНУ.

У зустрічі також взяли участь голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук, ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Степан Мельничук, начальник Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області В’ячеслав Хохуляк.

Для студентів першого курсу юридичного факультету перші пари стали пам’ятними не лише як перші навчальні заняття у статусі студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а й зустріччю та напутніми словами міністра юстиції України.

Декан факультету Петро Пацурківський поділився з міністром останніми здобутками та успіхами колективу, розповів про плани юридичного факультету по вдосконаленню фахової підготовки правника, про реформаційну роботу факультету, яка дозволила посісти гідне місце серед провідних юридичних шкіл України.