Меморандум про співпрацю у сфері медіації

У неділю 14 жовтня 2018 року в Залі Вченої ради юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича відбулось урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Національною асоціацією медіаторів України, Буковинським центром медіації та Лабораторією медіації переговорів і арбітражу кафедри публічного права ЧНУ. Підписання Меморандуму ознаменувало собою вже майже річну активну співпрацю між членами Національною асоціації медіаторів України та колективом юридичного факультету ЧНУ, який вже став своєрідним осердям становлення і розвитку медіаційної спільноти Буковини, центром популяризації ідеї медіації серед представників адвокатури, нотаріату, правосуддя та населення краю.

Сторони домовилися про об’єднання зусиль задля створення сприятливих умов розвитку медіації  та культури застосування альтернативних способів вирішення спорів в Україні. Зокрема, сторони будуть співпрацювати в напрямку уніфікації та стандартизації професійної діяльності медіаторів та діяльності з їх підготовки, сприятимуть професійному зростанню та підвищенню кваліфікації фахівців з медіаційного врегулювання спорів, організовуватимуть та братимуть участь у спільних заходах, використовуватимуть можливості засобів масової інформації для просування медіації в Україні та висвітлення діяльності сторін у цій сфері.

Дмитро Костя,

співголова Лабораторії медіації, переговорів та арбітражу

кафедри публічного права ЧНУ ім. Ю. Федьковича,

кандидат юридичних наук, доцент кафедри публічного права