Медіація торує шляхом міжфакультетської співпраці

14 жовтня 2018 року в рамках курсу “Управління комунікаціями та конфліктами” відбулась практично-орієнтована зустріч студентів-магістрів економічного факультету ЧНУ з керівником Лабораторії медіації, переговорів та арбітражу кафедри публічного права ЧНУ імені Ю. Федьковича Дмитром Вікторовичем Костею.

Студенти 5 курсу отримали переконливу інформацію, підкріплену практичним досвідом щодо урегулювання конфліктів у різних сферах діяльності з вуст фахівця в галузі медіації.

Медіація – це метод вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам конфлікту налагодити процес комунікації і проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб вони самі змогли обрати той варіант рішення, який би задовольняв інтереси й потреби усіх учасників конфлікту.

Медіація як найпопулярніша форма урегулювання конфліктів та покращення процесу спілкування, викликала у студентів глибинний інтерес.

Економічний факультет щиро вдячний заступнику декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків юридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича Дмитру Вікторовичу Кості за плідну співпрацю.

Повідомлення за матеріалами сайту економічного факультету ЧНУ