Магістри спеціалізації “Суд і судочинство” відвідали судове засідання

18 жовтня 2018 року студенти-магістри 505 групи денної форми навчання кафедри юридичної психології юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (спеціалізація «Суд і судочинство») в черговий раз були присутні в судовому засіданні.

Колегія суддів Першотравневого районного суду міста Чернівців під головуванням судді Л.А. Стоцької за участі суддів А.В. Федіної та І.А. Скуляка розглядала кримінальне провадження по обвинуваченню трьох громадян за частиною 5 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою).

Це судове засідання дозволило побачити реальний судовий процес, а саме: манеру оперативного ведення судового засідання, ознайомлення з правами й обов’язками учасників процесу, а також неухильного дотримання усіх деталей і пильнування виконання вимог законодавства усіма іншими його учасниками.

Співпраця з фахівцями-практиками в галузі юриспруденції є цікавим та необхідним досвідом для студентів-магістрів, що сприяє закріпленню отриманих ними знань та розширює світогляд у виборі юридичної професії в майбутньому.

Юлія Кирилович,
студентка 5 курсу юридичного факультету,