Магістри кафедри юридичної психології відвідали судове засідання

3 жовтня 2018 року магістри денної та заочної форм навчання кафедри юридичної психології юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (спеціалізація «Суд і судочинство») в черговий раз були присутні в судовому засіданні. Першотравневий районний суд міста Чернівців під головуванням судді, кандидата юридичних наук,  доцента Аліни Федіної розглядав кримінальне провадження по обвинуваченню громадянина А. за статтею 408 Кримінального кодексу України (дизертирство).

Разом із студентами вказане судове засідання відвідали завідувач кафедри юридичної психології,  доктор юридичних наук, доцент  Олексій Черновський та викладач кафедри, кандидат юридичних наук, доцент Оксана Меленко.

В черговий раз переконуємося, що вміння ораторського мистецтва, аргументації судового рішення, аналізу правових позицій Верховного Суду, а також формування внутрішнього переконання судді, чого навчають на кафедрі юридичної психології, є невід’ємною складовою процесу формування висококваліфікованого, конкурентоспроможного фахівця.