Літня школа юридичних клінік: перший досвід

Днями закінчила свою роботу національна Літня школа з юридичної клінічної освіти «Юридична клінічна освіта: сучасні вимоги стандартизації та виклики часу».

Вона була проведена спільними зусиллями Асоціації юридичних клінік України, Української Фундації правової допомоги та юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасниками Школи стали керівники та співробітники 20 юридичних клінік із 19 закладів вищої освіти України, які пройшли відбір за критеріями особистої мотивації участі в Школі та досвіду керування юридичною клінікою.

Програма проведення цієї Школи основну увагу приділила вивченню та узагальненню найпрогресивніших зарубіжних та вітчизняних практик вироблення у студентів відповідних компетенцій, форм та методів надання ними консультацій клієнтам юридичних клінік, вироблення навичок юридичного супроводу їх справ у судах та інших установах, проведення занять формату «Street law».

Безпосереднім місцем проведення цієї Школи стала Вижниця.

Одним з висновків учасників Літньої школи з юридичної клінічної освіти «Юридична клінічна освіті: сучасні вимоги стандартизації та виклики часу» за підсумками її роботи стала офіційно прийнята пропозиція перетворити цю Школу у традиційну.