Лекція професора Анни Доливи-Клепацької на тему «Судова система Республіки Польща»

27 листопада 2018 року професор кафедри європейського права юридичного факультету Університету у Білостоці (Республіка Польща) Анна Долива-Клепацька провела для студентів юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича лекцію на тему «Судова система Республіки Польща».

Професор Долива-Клепацька розповіла нашим студентам про основні принципи побудови судової системи Польщі, повноваження судів, функціонування Верховного Суду Республіки Польща, а також про проблеми, що виникають у практиці діяльності польських судів.

За результатами лекції студенти відзначили, що судова система польської держави має багато спільного з Україною та з аналогічними системами інших демократичних держав, але в той же час володіє цікавими особливостями.

Ірина Бутирська,
кандидат юридичних наук,