Лекція декана юридичного факультету Університету у Білостоці, професора Еміля В. Пливачевського

26 листопада 2018 р. професор, декан юридичного факультету Університету у Білостоці (Республіка Польща) Еміль В. Пливачевський (Emil W. Pływaczewski) провів для студентів юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича лекцію на тему «Білостоцька школа кримінології у Польщі» (англійською мовою).

Професор Пливачевський є одним із найавторитетніших фахівців у галузі кримінології в Європі. Є автором понад 450 наукових публікацій, з яких 80 – видані за межами Польщі.

Спікер розповів присутнім про основні напрями досліджень Білостоцької школи кримінології, наукові конференції та інші заходи, що проводяться цією школою. Великий інтерес у наших студентів викликав Національний форум юних кримінологів, започаткований у 2016 р., який вже традиційно проходить у Білостоці. Професор запросив на наступний форум у 2020 р. і наших студентів, які дуже зацікавилися даним заходом.

Крім студентів, на лекції були присутні і викладачі юридичного факультету – к.ю.н., доцент кафедри кримінального права і криміналістики Л.В. Гусар, к.ю.н., асистент кафедри кримінального права і криміналістики О.В. Василова-Карвацька та к.ю.н., асистент кафедри процесуального права І.А. Бутирська.

27 листопада 2018 р. запланована лекція колеги пана Пливачевського з Університету у Білостоці – професора Анни Доливи-Клепацької на тему «Судова система Республіки Польща» (лекція відбудеться з 9:50 до 11:10, у 218 ауд.). Запрошуються усі бажаючі!

Ірина Бутирська,
кандидат юридичних наук,