Кулінарний “суботник” для наших захисників

В рамках загальноуніверситетської акції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича “Подаруй солдату свято” викладачі і студенти юридичного факультету організували кулінарний “суботник” для приготування нашим героям-захисникам традиційних новорічних страв.В дружньому викладацько-студентському колі робота йшла весело і натхненно, готувалися голубці, котлети та салат олів’є.

Разом зі святковими стравами передаємо солдатам на передовій тепло наших сердець і побажання якнайшвидшого повернення додому.

Координатором та натхненником акції “Подаруй солдату свято” став доцент кафедри філософії та теорії права Сергій Васильович Місевич.

Вправним та енергійним організатором кулінарного “суботника” юридичного факультету виступила голова профбюро юридичного факультету, доцент кафедри кримінального права та криміналістики Галина Петрівна Жаровська.