КРУГЛИЙ СТІЛ «МІСЦЕВІ ПОДАТКИ І ЗБОРИ: ПИТАННЯ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі круглого столу «МІСЦЕВІ ПОДАТКИ І ЗБОРИ: ПИТАННЯ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ».

До участі в роботі круглого столу запрошуються представники судової гілки влади, органів місцевого самоврядування, наукової спільноти, а також всі, хто цікавиться даною проблематикою.

Метою круглого столу є обговорення актуальних проблем правового регулювання місцевих податків і зборів, обмін досвідом щодо практики їх застосування.

Круглий стіл відбудеться 30 березня 2018 року у приміщенні юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (вул. Університетська, 19, Зала Вченої Ради).

Тематичні напрямки роботи Круглого столу:

• судова практика в сфері місцевих податків і зборів;
  • теоретичний аналіз правової природи місцевих податків і зборів;
  • досвід застосування місцевих податків і зборів органами місцевого самоврядування.