Круглий стіл «Актуальні проблеми господарського права і господарського процесу»

9 листопада 2018 р. кафедра господарського права Київського національного університету імені Тараса Шевченка святкувала свій ювілей – 45 років від дня створення.

З нагоди ювілею кафедрою проведено круглий стіл «Актуальні проблеми господарського права і господарського процесу». У роботі круглого столу взяли участь понад 60 науковців з усієї України, судді Верховного Суду, які обговорили актуальні питання теорії та практики господарського права і процесу.

Юридичний факультет ЧНУ імені Юрія Федьковича на даному заході представила кандидат юридичних наук, асистент кафедри процесуального права Ірина Анатоліївна Бутирська, яка виступила з доповіддю на тему «Диференціація господарської процесуальної форми».

Приєднуємось до всіх привітань на адресу кафедри та бажаємо завідувачу – доктору юридичних наук, професору, академіку НАПрН України Валентину Степановичу Щербині та всьому колективу кафедри нових наукових звершень та процвітання!

Оксана Володимирівна Щербанюк,
доктор юридичних наук, доцент,