Конкурс Студент, студентка ЧНУ-2015

Студенти юридичного факультету взяли участь у півфіналі конкурсу “Студент, студентка ЧНУ-2015”. На конкурсі наш факультет представляли талановиті, успішні, творчі студенти другого курсу Вадим Марчак та Вікторія Кульбіда.

Змагання відбувалося у три етапи: кожен студент мав представити себе та свій факультет, показати свій талант та відповісти на три питання в інтелектуальному конкурсі. Близько чотирьох годин конкурсанти співали і танцювали, малювали та декламували вірші, демонстрували ерудицію. На представлення себе та факультету давалося всього дві хвилини. На те, щоб продемонструвати свої творчі здібності, – п’ять хвилин. За вихід з часових рамок студентів «карали» нижчими балами. Інтелектуальні завдання конкурсанти виконували у Червоній залі за комп’ютерами, а глядачі спостерігали за правильністю на екрані у Мармуровій залі.

За результатами конкурсу Вікторія Кульбіда пройшла до фіналу змагання, який відбудеться 12 листопада 2015 року о 16:00 год. в палаці “Академічний”. Вітаємо Вікторію! Бажаємо успіху у фіналі та запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої команди вболівальників!