Каріна Паскар взяла участь в літній школі імені Філіпа Джессапа

Студентка 2 курсу Юридичного факультету Каріна Паскар взяла участь в літній школі Джессап, яка мала місце в столиці 2-9 липня. В даній школі студенти 1-5 курсів представляли ВНЗ з усієї України, а Каріна була єдиним учасником із Чернівців. В команді вона працювала із студентами Київського інституту міжнародних відносин, Академії Адвокатури України та Одеської національної юридичної академії, тренером була Цип’ящук Марія – викладачка в Національному університеті «Острозька академія».

Тренінги і лекції проводились в Київському національному університеті. Лектор Сергій Саяпін (радник міжнародного комітету Червоного хреста, який вивчав право в Бірмінгамі, Ессексі) з Казахстану провів лекції на тему: “Вступ до Міжнародного права”. Лектор Девід Скотт (учасник, суддя, тренер Джессап, з вересня – аспірант в Університеті Манчестеру, до цього навчався в Хелсінках, Глазгоу) ознайомив із навиками, необхідними для змагань Джессап. Лекція в форматі skype-розмови була проведена із Джеффрі Бруксом (автором фабули Джессап 2017, США) та Виконавчим директором Міжнародної асоціації студентів-правників Леслі Бенн (США). Ораторському мистецтву студентів навчив Олександр Зайома – викладач риторики і техніки мови в Школі Красномовства. Командний дух навчила підтримувати Ольга Асадча.

Каріна Паскар: «Чудовий тиждень навчання! 7 днів роботи в команді, роботи над собою, тренінгів і лекцій, які неймовірно допомогли нам вийти на новий рівень знань про Міжнародне право, дізнатись більше про ораторське мистецтво, в цілому отримати масу задоволення. Дякую чудовим лекторам за досвід, яким поділились з нами – Сергій Саяпін, Девід Скотт, Джеффрі Брукс, Ольга Асадча, Олександр Зайома, Леслі Бенн. Окрема подяка організаторам».