Каріна Паскар відзначена титулом “Міс Талант 2016”

16 листопада у палаці “Академічний” відбувся фінал конкурсу “Студент/студентка ЧНУ-2016”.

Юридичний факультет на цьогорічному святі молодості, краси, гумору і таланту представляла студентка ІІ курсу Каріна Паскар.

Усі виступи нашої конкурсантки вирізнялися жартівливою креативністю, лагідною красою, силою таланту та дівочою чарівністю. За результатами трьої конкурсних виступів журі відзначило Каріну титулом “Міс Талант 2016”.

В глядацькому залі палацу “Академічний” Каріну підтримувала потужна “армія” вболівальників з однокурсників, друзів, рідних, а також викладачів факультету.

Дякуємо Каріні за гідну презентацію юридичного факультету на загальноуніверситетському конкурсі, за неймовірні виступи, гарний настрій та позитивні емоції!

Вітаємо!