Юридичний факультет святкував День Вишиванки

18 травня юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича розквітнув різнобарвною красою традиційних українських вишиванок – студентський та викладацький колектив факультету долучився до святкування Дня вишиванки.

Уже традиційно був організований флешмоб з нагоди нещодавнього відзначення річниці відродження юридичного факультету. Цього року нам – 26! Сонячна погода, гарний настрій, відчуття єднання з усією країною та усвідомлення своєї національної ідентичності забезпечили чудовий святковий день для викладачів і студентів.

Дружний колектив взяв участь у святкових фотосесіях на території першого та другого корпусів університету та в Резиденції буковинських митрополитів.

Також мали приємність вітати на нашому святі першого проректора ЧНУ Романа Івановича Петришина.