ІІ Всеукраїнська школа майбутнього парламентаря

5-6 березня 2016 року в Києві відбулася ІІ Всеукраїнська школа майбутнього парламентаря, яку організувала Ліга студентів Асоціації правників України.

У цьому заході взяли участь студентки юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Коцур Ірина (І курс), Осташек Вікторія (ІІ курс) та Фадєєва Ксенія (IVкурс).

Своїми враженнями ділиться Ірина Коцур:

«У ході цього дійства, студентам різних напрямів та з різних куточків України дали можливість познайомити із талановитими особистостями та професіоналами своєї справи – народними депутатами Верховної ради та суддею Конституційного суду України. Захід захоплював своєю масштабністю, актуальністю теми та атмосферою, адже сама подія відбувалася за підтримки та у стінах Київської міської ради.

Цей захід дав можливість студентам зрозуміти, що завдяки нашій плідній праці, чесності та бажанню змінювати не тільки себе, а й оточуючих  –  ми багато зможемо змінити. Загалом, усі питання, що розглядалися спікерами у «школі» були цікавими та багатоплановими, але хочу виділити найбільш захоплюючі доповіді для мене – пов’язані з рішеннями та висновками КСУ у справах щодо конституційності законів та інших правових актів, організація виборчої компанії та політичний стрес-менеджмент».