Як втілюються ідеї, народжені у юридичній клініці?

Йшов другий тиждень #супер_осінь у #юридична_клініка.
До нас завітали магістранти #професійний_медіатор.
“Як справи? Які враження від навчання у магістратурі?”
Професійний запал та зацікавленість, бажання спробувати медіацію “на смак” вже і зараз… і це лише частина тих емоцій, які вирували у розмові.
“До речі, у нас #юридична_клініка нова справа земельний спір. Можливо спробуємо залучити Вас як медіаторів?
Однак, про “медитацію” ми чули багато, а от “медіація”… Як пояснити клієнту суть медіації, переконати у її дієвості? Тут нам потрібна Ваша професійна допомога”.
За декілька днів узгоджено формат та зміст заходу, і 20 вересня 2018 року магістрант-медіатор @МаріяКсьонжек провела свій перший тренінг “Медіація: просто про складне”.
Як це було, переглядайте фото =)
Марія Ксьонжек: “Гадаю, що застосування медіації у спорах клієнтів юридичної клініки не лише можливе, а й необхідне”.
У тренінгу взяли участь не лише студенти, а й викладачі-медіатори.
Дмитро Костя: “Особисто для мене, як викладача магістерської програми “Професійний медіатор” дуже приємно, що наші студенти у перший місяць навчання вже перебувають в “полоні” медіації та готові активно долучатися до різноманітних, так би мовити “позаурочних” заходів, присвячених даному виду позасудового врегулювання людських конфліктів.”
Мотиваційний фідбек отримали і від Сергія Боднара: “Магістри спеціалізації “Професійний медіатор” дуже вмотивовані. Можемо тільки вітати їхній запал у вивченні та поширенні знань про медіацію.”
Команда юридичної клініки дякує медіаторам за допомогу у втіленні ідей. Сподіваємося, що цей тренінг стане початком активної співпраці з Буковинським центром медіації.
P.S. Вже незабаром, ми підготуємо для Вас не менш цікаві та креативні івенти від #юридична_клініка & #медіатори.
Автор публікації: Ірина Романюк, керівник юридичної клініки