Громадські слухання щодо благоустрою території навчального корпусу юридичного факультету

Студентський актив юридичного факультету разом із професорсько-викладацьким складом взяли участь в обговоренні “Концепції благоустрою території навчального корпусу юридичного факультету”. Проект підготували викладачі та студенти факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Декан факультету Петро Пацурківський зазначив, що зміни у зовнішньому вигляді території є нагальною задачею, яку можливо досягти спільними зусиллями факультетської родини. Присутні висловили свої думки, пропозиції щодо вказаної концепції.

Впевнені, що незабаром зовнішній вигляд корпусу юридичного факультету отримає нові елементи, які зроблять навчальний процес та життя факультету різноманітнішими!​