Формула успіху Романа Токарика або Ще одне видатне досягнення студента ЧНУ ім. Ю.Федьковича

Ім’я Романа Токарика, нині третьокурсника стаціонару юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, уже давно відоме не тільки у Чернівцях чи Україні, але й у таких правничих Еверестах, як Женева та Оксфорд.

Нагадаю, що Роман Токарик двічі, влітку 2017 р. та влітку 2018 р. у складі команд юридичного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича виходив у півфінал найпрестижніших світових змагань для студентів-правників – судових дебатів з прав людини імені Нельсона Мандели, які відбувалися у м. Женева (Швейцарія).

Нещодавно Роман Токарик як запрошений учасник студентської команди Києво-Могилянської академії став віце-чемпіоном міжнародних раундів Price Media Moot Court Competition – найпрестижніших міжнародних змагань з медіа права! Всього в цих змаганнях взяло участь близько 700 команд з більш, ніж 100 країн світу, а в міжнародних раундах – 143 найсильніші представники своїх держав. Україною було досягнуто у 2019 р. найкращого результату за всю історію участі у цих змаганнях!

Тож юридичний факультет щиро вітає Токарика Романа з черговим тріумфом!

На моє запитання, як Роман Токарик може пояснити таку дивовижну стабільність не менш дивовижних його досягнень, він відповів, що в основі усіх здобутків лежить щоденна чорнова робота до сьомого поту над собою та рівнем своєї підготовки. Це підтверджують наступні слова із одного з його постів:

«Коли ми пройшли регіональні раунди, почалась сама жара – тренування по скайпу + на вихідних по 12 годин в потязі Київ –Чернівці + 12 плідингів за 4 дні і таких, на яких тобі ставлять 51 запитання за 55 хвилин і багато іншого».

От вам і формула успіху від Романа Токарика – систематична цілеспрямована робота над рівнем своєї фахової підготовки та самомотивація, тобто, постійна наявність надзвичайно амбітної, майже неймовірної, мети!

Це під силу багатьом!

Петро Пацурківський,
декан юридичного факультету,
професор