До Всеукраїнського тижня права: круглий стіл на тему “Захист прав людини в Україні”

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, який щорічно припадає на першу неділю грудня, 6 грудня 2017 року студенти юридичного факультету ЧНУ  ім. Ю. Федьковича взяли участь в круглому столі, який проводився Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області на тему «Захист прав людини в Україні».

Робота круглого столу була насиченою на практичну інформативність, адже доповідачами виступали судді, представники прокуратури області, Головного управління Нацполіції, нотаріату області.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся заступник голови-керівник апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Стецевич О.І. та в.о. начальника Головного територіального управління юстиції в Чернівецькій області Малий О.В.

Робота столу розпочалась із доповіді заступника голови Апеляційного суду Чернівецької області, викладача кафедри юридичної психології юридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича, доктора юридичних наук, професора Марчака В.Я., який висвітлив актуальні проблеми функціонування інституту присяжних в процесуальному законодавстві.

Прокурор відділу організаційного та правового забезпечення прокуратури Чернівецької області Словський Р.О. розповів про повноваження органів прокуратури у сфері захисту прав людини в умовах законодавчих змін.

Старшим інспектором з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Ханевич О.М. доведено до відома учасників круглого столу про захист прав людини в органах Національної поліції.

Цікавою видалась доповідь приватного нотаріуса Чернівецького міського нотаріального округу Лірниченко Н.М. стосовно захисту прав людини при вчиненні нотаріальних дій.