Cемінар для суддів на тему: “Особливості розгляду податкових і митних спорів”

14 листопада 2017 року завідувач кафедри публічного права юридичного факультету ЧНУ Руслана Гаврилюк та заступник декана з навчально-методичної роботи Сергій Савчук в якості наукових експертів взяли участь в роботі семінару для суддів окружних адміністративних судів на тему: “Особливості розгляду податкових і митних спорів”, що проводився регіональним відділенням Національної школи суддів України.

Семінар проводився для суддів окружних адміністративних судів Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.

У ході семінару судді ознайомлись з організаційною структурою та компетенцією митної служби, особливостями застосування податкового законодавства, розглянули випадки зупинення видаткових операцій платника податків (правове регулювання та судову практику) та підтвердження обгрунтованості адміністративного арешту майна платника податків і стягнення коштів за податковим боргом.

Суддям було запропоновано перегляд відеороликів з їх наступним обговоренням.  Окрім того, учасники семінару  під час роботи в малих групах виконали практичні завдання та взяли участь в опитуванні, проведеному з використанням клікерів. Наприкінці семінару судді поділилися своїми враженнями від участі в заході та отримали Сертифікати Національної школи суддів України.