Брейн-ринг “Я маю право”

12 грудня 2018 року студенти юридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича взяли участь у правовому брейн-ринзі «Я маю право!» в рамках Всеукраїнського тижня права. Захід проводило Головне територіальне управління юстиції в Чернівецькій області.

Команду юридичного факультету «Юристократи» представляли студенти 3 курсу: Бойчук Анна, Гончар Олег, Лазарюк Ірина, Стефанчук Ольга та Стрійський Юліан.

Крім команди юридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича у інтелектуальних змаганнях брали участь ще три команди.

За результатами трьох етапів команда «Юристократи» у чесній боротьбі завоювала перше місце.

Кожен із учасників отримав неоціненний досвід застосування отриманих теоретичних знань при вирішенні практичних завдань, а також позитивні емоції та хороший настрій.

Анна Бойчук,
голова Чернівецького осередку