Авторська лекція адвоката Валентина Ставчанського з історії адвокатури Буковини

19 листопада 2018 р. адвокат Валентин Степанович Ставчанський у Кабінеті історії адвокатури Буковини на кафедрі процесуального права провів для студентів юридичного факультету лекцію на тему «Історія адвокатури Буковини».

Зокрема, Валентин Степанович розповів студентам про зародження інституту адвокатури на Буковині, особливості розвитку адвокатської справи на Буковині в різні історичні періоди, правовий статус адвоката та відомих адвокатів часів Австро-Угорської  імперії.

Адвокат повинен знати про історичні коріння свого фаху, адже без пізнання свого минулого не може бути повноцінного майбутнього, – наголосив Валентин Степанович. Попри очевидний прогрес у відтворенні історії адвокатури Буковини та пошуку імен адвокатів, які практикували в Буковинському краї, можливості пошуку досі незнаних документів не вичерпані, а отже залишається поле для подальшої діяльності не лише адвокатів та науковців, але й студентів.

Щиро дякуємо Валентину Степановичу за проведену лекцію!

Людмила Остафійчук,
кандидат юридичних наук,