Оголошення!!! Завершальний (останній) тур on-line реєстрації для студентів чий вибір ще НЕ відбувся

Оголошення!

Вельмишановні студенти нинішніх І, ІІ та ІІІ курсів денної форми навчання! Дане оголошення стосується тільки тих із Вас, у кого ще не відбувся зовсім або частково online-запис на дисципліни Вашого вільного вибору.

Для того, щоб бути переведеним на наступний курс навчання, кожен студент повинен обрати самостійно по дві навчальні дисципліни у кожному семестрі, всього 4 навчальні дисципліни на весь навчальний рік.

Такий вибір Вам необхідно здійснити впродовж 25-28 червня 2018 року до 23.59 години.

Для того, щоб на цей раз Ваш вибір відбувся, радимо Вам орієнтуватися на ті навчальні дисципліни, на які уже записалося не менше 15 осіб з Ваших колег у попередніх турах реєстрації.

Нижче наводимо по академічних групах список тих студентів, яким ще потрібно зробити online-реєстрацію на дисципліни вільного вибору із зазначенням кількості дисциплін, що необхідно обрати:

102 група
1. Туховська Анастасія Юріївна – 1 дисципліна
2. Чорний Дмитро Володимирович – 1 дисципліна

103 група
1. Вальчук Дмитро Володимирович – 4 дисципліни
2. Грищук Назар Володимирович – 1 дисципліна
3. Ільніцький Владислав Аркадійович – 1 дисципліна
4. Катрінін Маріан Васильович – 2 дисципліни
5. Попович Іларіон Олегович – 2 дисципліни

104 група
1. Ковальський Ярослав Ігорович – 2 дисципліни
2. Сорочан Василь Мирзомуродович – 2 дисципліни

105 група
1. Демчук Іванна Вячеславівна – 1 дисципліна
2. Калинчук Михайло Васильович – 1 дисципліна

106 група
1. Завацька Христина Олегівна – 2 дисципліни
2. Калинчук Вікторія Юрііївна – 4 дисципліни
3. Назарчук Денис Валентинович – 1 дисципліна
4. Нашеба Андрій Сергійович – 2 дисципліни
5. Шибко Олендра Сергіївна – 1 дисципліна
6. Янцевич Андрій Олександрович – 1 дисципліна

107 група
1. Стремковський Дмитро Юрійович – 1 дисципліна
2. Штифуряк Дмитро Андрійович – 3 дисципліни
3. Яшнюк Андрій Васильович – 1 дисципліна

108 група
1. Берча Діана Іванівна – 1 дисципліна
2. Бойчук Ольга Олександрівна – 3 дисципліни
3. Іванюк Євгеній Юрійович – 4 дисципліни
4. Ожгевич Микола Петрович – 1 дисципліна

109 група
1. Голодянка Христина Володимирівна – 3 дисципліни
2. Горецький Денис Олександрович – 2 дисципліни
3. Кладько Оксана Сергіївна – 3 дисципліни
4. Кобаскі Василь Іванович – 2 дисципліни
5. Лесик Василь Васильович – 2 дисципліни
6. Потапчук Сергій Олександрович – 2 дисципліни

110 група
1. Козьмич Анна Олександрівна – 1 дисципліна
2. Косован Аліна Романівна – 2 дисципліна
3. Нестерюк Олександра Юріївна – 2 дисципліни
4. Оношка Василь Анатолійович – 1 дисципліна

121 група
1. Загарюк Анатолій Володимирович – 3 дисципліни
2. Загарюк Вікторія Петрівна – 1 дисципліна
3. Мельничук Надія Вікторівна – 1 дисципліна
4. Станкевич Яна Іванівна – 1 дисципліна

122 група
1. Герман Тетяна Михайлівна – 1 дисципліна
2. Гнатюк Володимир Васильович – 4 дисципліни
3. Данилюк Іван Анатолійович – 1 дисципліна
4. Дуткевич Владислав Віталійович – 1 дисципліна

123 група
1. Бальон Христина Іванівна – 1 дисципліна
2. Мукан Анастасія Олегівна – 1 дисципліна

201 група
1. Виклюк Олена Володимирівна – 2 дисципліни
2. Гальчук Володимир Васильович – 1 дисципліна
3. Лазарюк Ірина Олександрівна – 1 дисципліна
4. Литвиненко Андрій Володимирович – 1 дисципліна
5. Томашик Ірина Романівна – 2 дисципліни
6. Ушакова Ксенія Олександрівна – 1 дисципліна

202 група
1. Бойчук Анна Олександрівна – 1 дисципліна
2. Данильчук Владислав Романович – 1 дисципліна
3. Поп Альбіна Георгіївна – 4 дисципліни
4. Рейпашій Ніколетта Федорівна – 1 дисциплін
5. Стоян Тетяна Олександрівна – 2 дисципліна
6. Тимчук Ігор Віталійович – 1 дисципліна
7. Якібчук Іван Васильович – 1 дисципліна

205 група
1. Аксані Ганна Іллівна – 1 дисципліна
2. Божко Кирило Андрійович – 4 дисципліни
3. Гаврилюк Дмитро Іванович – 2 дисципліни
4. Жмуд Володимир Володимирович – 2 дисципліни
5. Костишин Уляна Михайлівна – 1 дисципліна
6. Миронець Ніколь Ярославівна – 2 дисципліни
7. Михайлюк Ліана Анатолівна – 2 дисципліни
8. Попелюк Олена Олександрівна – 1 дисципліна
9. Тулик Михайло Миколайович – 2 дисципліни

206 група
1. Бендяк Максим Іванович – 1 дисципліна
2. Будей Павло Віталійович – 1 дисципліна
3. Грамажора Євгенія Ярославівна – 1 дисципліна
4. Загарія Тимофій Миколайович – 4 дисципліни
5. Лютий Василь Сергійович – 1 дисципліна

207 група
1. Вітрук Ірина Володимирівна – 2 дисципліни
2. Вольський Олександр Олександрович – 2 дисципліни
3. Жук Ілля Вікторович – 1 дисципліна
4. Карнаух Лілія Валеріївна – 1 дисципліна
5. Садчиков Вадим Русланович – 3 дисципліни
6. Сірик Віолета Василівна – 1 дисципліна
7. Чепишко Іван Михайлович – 2 дисципліни
8. Яворський Владислав Олександрович – 3 дисципліни

208 група
1. Банар Олександр Віталійович – 4 дисципліни
2. Братко Петро Дмитрович – 1 дисципліна
3. Венгринович Наталія Ігорівна – 1 дисципліна
4. Зеленський Артем Михайлович – 1 дисципліна
5. Косован Анастасія Василівна – 1 дисципліна
6. Осадчук Тетяна Володимирівна – 1 дисципліна
7. Постолатій Роміна Святославіна – 1 дисципліна
8. Придій Василь Степанович – 3 дисципліни
9. Самсонюк Олександра Сергіївна – 1 дисципліна

209 група
1. Бойчук Дмитро Миколайович – 2 дисципліни
2. Дудар Владислав Ігорович – 1 дисципліна
3. Краучук Христина Григорівна – 1 дисципліна
4. Пентелейчук Ігор Петрович – 1 дисципліна
5. Стецула Роман Васильович – 2 дисципліни
6. Фомнюк Наталія Володимирівна – 1 дисципліна

301 група
1. Гавалешко Дмитро Миколайович – 1 дисципліна
2. Губчено Андрій Сергійович – 1 дисципліна
3. Лисеєнко Олександр Олександрович – 2 дисципліни
4. Павлюк Марія Іванівна – 1 дисципліна

302 група
1. Половинська Ангеліна Василівна – 1 дисципліна
2. Солтисяк Іван Миколайович – 1 дисципліна

303 група
1. Каменщик Дмитро Вікторович – 1 дисципліна
2. Проданюк Назар Богданович – 1 дисципліна
3. Сичов Богдан Сергійович – 3 дисципліни

304 група
1. Адамович Тетяна Василівна – 4 дисциплін
2. Венгринюк Юлія Володимирівна – 1 дисципліна
3. Гасан Тетяна Володимирівна – 1 дисципліна
4. Іванішена Яна Віталіївна – 1 дисципліна
5. Йосифів Юрій Михайлович – 1 дисципліна
6. Пушкіна Аліна Сергіївна – 4 дисципліни
7. Сливка Богдан Сергійович – 1 дисципліна

305 група
1. Адамко Ірина Валеріївна – 1 дисципліна
2. Данищук Микола Дмитрович – 4 дисципліни
3. Куцький Сергій Вікторович – 1 дисципліна
4. Мамай Олег Ігорович – 4 дисципліни
5. Михайлюк Андрій Ярославович – 1 дисципліна
6. Пацарен Денис Віталійович – 4 дисципліни
7. Пендзей Марта Володимирівна – 1 дисципліна
8. Щербатий Андрій Анатолійович – 4 дисципліни

306 група
1. Гушуляк Олег Васильович – 4 дисципліни
2. Жмуд Дмитро Володимирович – 1 дисципліна
3. Клим Андрій Вікторович – 2 дисципліни
4. Микитюк Богдан Васильович – 1 дисципліна
5. Флора Денис Віталійович – 1 дисципліна

307 група
1. Андрущак Вадим Сергійович – 1 дисципліна
2. Гуйван Марина Віталіївна – 1 дисципліна
3. Мацібурка Христина Степанівна – 1 дисципліна
4. Місько Карина Вікторівна – 1 дисципліна
5. Ненчин Микола Миколайович – 2 дисципліни
6. Панасюк Катерина Олександрівна – 1 дисципліна
7. Холод Владислава Юріївна – 1 дисципліна

308 група
1. Близнюк Максим Богданович – 4 дисципліни
2. Гаврилець Володимир Іванович – 4 дисципліни
3. Пилипчанський Вадим Іванович – 4 дисципліни
4. Хомин Віктор Юрійович – 1 дисципліна

309 група
1. Гусак Катерина Геннадіївна – 2 дисципліни
2. Мартинюк Олександр Петрович – 1 дисципліна
3. Тиха Христина Іванівна – 1 дисципліна
4. Штефюк Олександр Миколайович – 1 дисципліна

310 група
1. Мельничук Ірина Андріївна – 1 дисципліна
2. Негрич Любов Петрівна – 4 дисципліни
3. Чорний Вадим Сергійович – 2 дисципліни
4. Якобенюк Діана Михайлівна – 1 дисципліна

311 група
1. Бойчук Сергій Петрович – 1 дисципліна
2. Боднарук Вікторія Віталіївна – 1 дисципліна
3. Гаврилів Назарій Русланович – 1 дисципліна
4. Галичанський Нікіта Олегович – 3 дисципліни
5. Горошовський Михайло Васильович – 4 дисципліни
6. Гуфенко Михайло Максимович – 1 дисципліна
7. Дудка Михайло Іванович – 1 дисципліна
9. Левчук Інна Михайлівна – 1 дисципліна
10. Синько Ганна Іванівна – 1 дисципліна
11. Шевчук Микола Олегович – 2 дисципліни

312 група
1. Баран Аделіна Олексіївна – 1 дисципліна
2. Биндю Василь Васильович – 1 дисципліна
3. Бучко Артем Іванович – 1 дисципліна
4. Вавренюк Оксана Олегівна – 1 дисципліна
5. Вінтоняк Михайло Васильовчи – 2 дисципліни
6. Житарюк Артур Олегович – 1 дисципліна
7. Кочервей Крістіна Ігорівна – 4 дисципліни
8. Маленький Микола Олександрович – 3 дисципліни
9. Мовчан Олег Васильович – 1 дисципліна
10. Рибак Любомир Валерійович – 1 дисципліна
11. Тодеріка Анастасія Ігорівна – 2 дисципліни
12. Чефурка Андрій Васильович – 1 дисципліна

Деканат юридичного факультету.

Результати за підсумками трьох турів доступні за посиланням: http://lawfaculty.chnu.edu.ua/pidsumky-online-reyestratsii/

Реєстрація доступна за посиланням: http://lawfaculty.chnu.edu.ua/final-online-registration