Асистент кафедри філософії та теорії права Вікторія Васильчук пройшла стажування в Університеті Т.Ґ. Масарика

25 лютого – 3 березня асистент кафедри філософії та теорії права Вікторія Васильчук пройшла стажування в Університеті Т.Ґ. Масарика (Брно, Чеська Республіка).

Під час стажування, яке відбувалось на базі педагогічного факультету, учасники мали можливість познайомитися з презентаціями та обговорити актуальні питання організації освітньої діяльності, навчального процесу та покращення якості освіти. Організатори та спікери охоче ділилися з українськими делегатами досвідом Університету Т.Ґ. Масарика та історією реформування системи освіти Чеської Республіки.

Тематика програми була різноплановою:

  • система внутрішнього оцінювання якості освітньої діяльності;
  • створення, розвиток та оцінювання навчальних програм;
  • використання нових технологій у навчанні та науці;
  • організація зовнішніх зв’язків та проектна діяльність факультетів і кафедр,
  • студентське самоврядування, студентські організації, участь студентів в управлінні факультетом і університетом;
  • джерела фінансування та фінансова стратегія кафедр.

 

Для учасників програми, які представляли різні заклади вищої освіти України пізнавальною та актуальною була зустріч з деканом педагогічного факультету Doс. JIŘÍ NĚMEC, який презентував Стратегічний план Університету Масарика (2016-2020) та обговорив з українськими делегатами цінності, візію та принципи університету.

В рамках програми була організована спеціальна екскурсія до Центральноєвропейського технологічного інституту CEITEC, яким по праву пишається Брно та Університет Масарика.

З учасниками програми також зустрівся Надзвичайний і Повноважний Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс.

В рамках візиту до Унівеситету Масарика Вікторія Васильчук також відвідала юридичний факультет та зустрілась із заступником декана з міжнародних зв’язків Assoc. Prof. Michal Radvan. Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання вищої юридичної освіти та можливі напрями співпраці між юридичними факультетами Університету Т.Ґ. Масарика та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.