Акція “Подаруй дитині книгу” від Чернівецького осередку Ліги студентів АПУ

18 грудня 2017 року в рамках проведення акції “Подаруй дитині книгу” активісти Чернівецького осередку Ліги студентів АПУ та бажаючі учасники акції відвідали Притулок для дітей служби у справах дітей Чернівецкої обласної державної адміністрації з привітаннями до Дня Святого Миколая!

Дітки, на чию долю вже в юному віці випало немало випробувань, завжди раді гостям, які вносять різноманітність та яскраві барви у їхнє повсякдення, вони дуже цінують приязне ставлення, розуміння і просте людське спілкування.

Створивши чудову новорічну атмосферу, діти підготували невеличкий концерт: декламували віршики, співали пісні та розіграли виставу “Коза-Дереза на новий лад”.

Студенти, в свою чергу, вручили вихованцям притулку, зібрані під час акції книжечки, а також гостинці та подарунки.

Ми хочемо подякувати УСІМ, хто долучився до проведення цієї акції!

Великий Кобзар у свій час написав :«Раз добром нагріте серце вік не прохолоне!». То ж творімо добро, не забуваймо про те, що, можливо, саме зараз, буквально поруч з вами, хтось потребує підтримки.

Небайдужість кожного з нас, бажання приносити радість робить Наш Cвіт теплішим та прекраснішим!