V Всеукраїнська школа з фінансового права

Шановні студенти-правники!

Запрошуємо вас взяти участь у IV Всеукраїнській школі з фінансового права, яка відбудеться 31 жовтня – 1 листопада 2015 року у мальовничому місті Чернівці на базі юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича. Ви маєте унікальну можливість поринути у світ сучасних фінансово-правових відносин, розглянути європейський підхід до вивчення цієї галузі та зрозуміти правове значення фінансів в системі економіки України.

Обговорення найактуальніших проблем сучасного стану фінансового права в Україні, а саме такі тематичні напрями:

• актуальні проблеми та перспективи розвитку податкового законодавства України
  • сучасні тенденції розвитку митної політики та митного права України
  • природа та розвиток валютного права в Україні
  • особливості розвитку та трансформація інститутів фінансового права після революції гідності людини в Україні

Організатори заходу:

• Чернівецький осередок Ліги студентів Асоціації правників України;
  • Юридичний факультет ЧНУ імені Юрія Федьковича (кафедра публічного права)

Формат заходу:

Школа проводитиметься протягом двох днів, упродовж яких учасники матимуть змогу прослухати лекції провідних експертів та практикуючих юристів, поспілкуватися зі спікерами з фінансового права, обмінятися знаннями та досвідом з іншими учасниками заходу.

Склад учасників:

Запрошуємо до участі студентів-юристів 1-6 курсів навчання та молодих правників з усієї України. Відбір проходитиме за оцінкою мотиваційного листа студента-правника та часом реєстрації.

Умови реєстрації:

1.Заповнити реєстраційну форму до 21 жовтня (включно) за посиланням http://goo.gl/forms/yDbuEf6rkn ; 2.Сплатити організаційний внесок до 23 жовтня включно/center>

Фінансові аспекти:

Організаційний внесок складає:

• для членів Ліги студентів АПУ – 100 грн.;
  • для осіб, що не є членами Ліги студентів АПУ – 150 грн.

Додаткові послуги:

• Проживання – 100 грн.
  • Обід – 40 грн.
  • Святкова вечірка – 150 грн.

Після реєстрації ви отримаєте лист з реквізитами для оплати організаційного внеску. Організатори забезпечують учасників кава-брейками та роздатковими матеріалами. Проїзд не відшкодовується.

Додаткова інформація:

Найсвіжіші новини та деталі заходу ви можете прочитати на сторінці заходу;

Пошта заходу:

school.finlaw@gmail.com