Візит Міністра юстиції України Павла Петренка

8 червня 2015 року Міністр юстиції України Павло Петренко в ході робочого візиту у Чернівці завітав до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, де зустрівся із керівництвом навчального закладу та викладачами рідного для нього юридичного факультету. Під час зустрічі Міністр повідомив про стан реформування юстиції в Україні, наголосивши на труднощах здійснення нагальних змін в особливо складний для країни час. Крім того, Павло Петренко розповів про нову кадрову політику Мінюсту та про перевірки кваліфікаційного рівня співробітників органів юстиції на районному рівні, які вже почалися по всій Україні. Також були обговорені питання децентралізації надання юридичних послуг громадянам, розширення прав приватних нотаріусів, зокрема, в частині реєстрації та засвідчення операцій з нерухомим майном, перспективи запровадження інституту приватних виконавців як альтернативи Державній виконавчій службі України. Міністр також торкнувся проблеми корупції в системі органів юстиції та поділився із присутніми власними думками щодо шляхів її подолання. Зустріч відбувалась у формі відкритого діалогу, де викладачі та студенти юридичного факультету мали можливість обговорити з Павлом Дмитровичем болючі для них питання покращення якості вищої юридичної освіти в Україні та працевлаштування випускників правничих вузів в органах юстиції.