Весняний турнір із земельного права

У Київському апеляційному адміністративному суді 14-15 квітня 2018 року пройшов уже традиційний XI Всеукраїнський турнір із класичних судових дебатів із земельного права. Цьогоріч організатори повернулись до традиційної тематики Турніру – проблем застосування норм земельного законодавства.

Успішно пройшовши письмовий раунд турніру, одразу дві команди студентів четвертого курсу юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича «TerraLex» (Ольга Кабан, Олена Щербакова, Михайло Коновчук) та «Lawyer’s Team» (Мар’яна Кочут та Тетяна Масник) представили факультет на усних раундах.

Також  учасниками турніру стали команди, які представляли такі українські університети: ДонНУ імені Василя Стуса, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Університет митної справи та фінансів, Національний університет біоресурсів і природокористування України, КНУ ім. Т. Шевченка, Навчально-науковий інститут права Сумського державного університету, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Академія адвокатури України.

IX Всеукраїнський турнір судових дебатів із земельного права – наймасштабніші в Україні змагання національного рівня серед команд студентів юридичних спеціальностей з імітації спрощеного судового засідання (без дотримання процесуальних вимог) на основі наданої фабули перед умовним судом.

Своїм фідбеком поділилася учасниця команди «TerraLex» Ольга Кабан, яка зазначила: «Участь у Турнірі є унікальною можливістю спробувати себе у нестандартній формі вивчення надзвичайно актуальної галузі – земельного права, знайомства із найталановитішими ораторами-дебатерами із інших навчальних закладів, спілкування із суддями-професійними юристами, як викладачами, так і практиками, здобути найважливіші для юриста навички публічного виступу».

«Не дивлячись на суперництво, атмосфера була дружня, судді та організатори дуже турботливо відносилися до учасників заходу», зазначає учасниця команди «Lawyer’s Team» Мар’яна Кочут.

Мотиваційним закликом для студентів є фідбек учасниці команди «Lawyer’s Team» Тетяни Масник: «Участь у змаганнях такого типу допомогла  нам покращити свої знання не лише у галузі земельного права, а й в юриспруденції в цілому».

Отож, крокуйте впевнено до своїх мрій, розвивайтеся, самовдосконалюйтеся і «ловіть свої промінчики сонця», підсумувала керівник юридичної клініки юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Ірина Романюк.