Пройшов фінал регіональних змагань програми Левітт інститут міжнародного розвитку

2 травня 2018 року в стінах юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся фінал регіональних змагань програми Левітт інститут міжнародного розвитку.

У рамках програми щотижня до студентів приїжджали американські та канадські юристи-волонтери, котрі проводили цікаві та пізнавальні лекції англійською мовою.

Фінальним етапом став навчальний судовий процес. У змаганні від Чернівців брали участь студенти юридичного факультету денної та заочної форм навчання.

Оцінював виступи канадський суддя Кримінального суду провінції Альберта — Вон Майєрс.

Студенти достойно представили свої команди і незабаром отримають сертифікати про успішне проходження курсу «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства». Окрім того, вони можуть подати заяву на участь у літньому стажуванні в США та Канаді.

Вону Майєрсу було дуже складно прийняти рішення щодо того, яка команда поїде у Кишинів, щоб взяти участь у фінальному етапі змагання. Переможцями стала команда Ігоря Вербівського та Костянтина Трубчанінова, котра представлятиме Чернівці у фіналі. Вітаємо та бажаємо успіхів!