Тренінг Проекту Сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP)

В рамках Проекту Сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) 27 та 28 квітня 2018 року було проведено тренінг викладачам Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на тему “Планування курсу і розробка навчальних подій як інструмент запобігання порушень академічної доброчесності і підвищення академічної культури”. Тренером на заході була Людмила Криворучка, кандидат філософських наук, Директор Докторської школи ім. Родини Юхименків Національного університету «Києво- Могилянська академія».

Під час тренінгу присутні ознайомились з класичними (таксономія Блума) та найновішими теоретичними розробками щодо ефективності навчання та викладання. Також було проаналізовано ефективність моделей створення курсів через практику перегляду та вдосконалення програм дійсних курсів учасників навчальної сесії.