На юридичному факультеті відбулась Весняна Дебатна Школа

21-22 квітня 2018  року на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за організаційної підтримки Чернівецького осередку Федерації дебатів України та Дебат-клубу юридичного факультету відбулась Весняна Дебатна Школа.

Цьогоріч Дебатна Школа проходила одночасно у двох секціях: трек новачків та трек досвідчених.

Ті, хто лише знайомилися з дебатами, прослухали лекції по основах дебатів, аргументації, контраргументації, пройшли тренінг по побудові аналітичних промов. Досвідчені дебатери пройшли тренінги по економіці, міжнародних відносинах, особливостях гри на різних позиціях та фемінізму.

На другий день проходили дебатні змагання на дискусійні теми. Фінальний раунд змагань відбувався за такою резолюцією: «Ця палата засуджує журналістів, що не допомагають мирному населенню, а переважно інформують про події в місцях конфлікту».

Турнір проходив у форматі “Новачок+Досвідчений”.

Перемогу у фіналі здобула команда у складі Михайла Карпюка та Олександра Шевченка, топ спікером турніру серед новачків став Ростислав Коваль, а серед досвідчених дебатерів – Лілія Тодорук.