Студенти юридичного факультету відвідали Чернівецьку міську раду

19 квітня 2018 року група студентів першого курсу за ініціативою голови місцевого відділу Комітету суспільних ініціатив Ліги студентів Асоціації правників України Костянтина Трубчанінова та голови Чернівецького міського осередку Ліги Ольги Кабан відвідали Чернівецьку міську раду. Варто окремо зазначити, що реалізувати свій задум представники студентської спільноти змогли завдяки допомозі доцента кафедри публічного права Олени Валеріївни Білоскурської.

Під час відвідин даного органу місцевого самоврядування студенти мали змогу ознайомитися з міською ратушою, відвідати зал сесійних засідань міської ради та поспілкуватись із начальником юридичного управління міської ради Олександром Михайловичем Шибою  та начальником відділу звернень громадян Ніною Миколаївною Собіль.

Спілкуючись з професіоналами, які працюють в сфері місцевого самоврядування в Україні, першокурсники змогли поглибити свої знання, здобуті під час вивчення навчальної дисципліни «Конституційне право України», зрозуміти зміст роботи фахового юриста на муніципальній службі та долучитись до обговорення різноманітних проблем, які мають стосунок до функціонування інституту місцевого самоврядування. Зокрема, студенти виявили інтерес до таких нагальних питань, як: здійснення міською радою та головою своїх повноважень в умовах політичних реформ в Україні, формування депутатського корпусу шляхом виборів за пропорційною системою та впровадження на місцевому рівні такого сучасного нововведення  як електронні петиції.