Відбулася щорічна Студентська наукова конференція

З 16 по 18 квітня 2018 року у стінах юридичного факультету відбувалася чергова щорічна Студентська наукова конференція Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (секція “Юридичні науки”). В роботі конференції прийняли участь п’ятдесят студентів факультету 1-5 навчальних курсів, які підготували низку цікавих доповідей, присвячених сучасним й актуальним проблемам різних галузей вітчизняної юридичної науки та міжнародного права. До складу оргкомітету з проведення конференції увійшли викладачі юридичного факультету: завідувач кафедри кримінального права та криміналістики, доц. Галина Жаровська, доцент тієї ж кафедри Олександр Боднарук, доцент кафедри публічного права Дмитро Костя, асистенти кафедри публічного права Лідія Нестеренко та Марина Федорчук та асистент кафедри правосуддя Неля Савчин.

Пленарні засідання конференції здійснювались у чотирьох групах: підсекції актуальних проблем теорії права, конституційного та міжнародного права, підсекції з питань адміністративного, земельного та фінансового права, підсекції трудового права, цивільного права та юридичного процесу, а також підсекції кримінального права та юридичної психології.

Хід пленарних засідань конференції позначився жвавим обговоренням студентами нагальних питань подальшого розвитку національної правової системи, окремих галузей правничої науки, а також дискусіями щодо реформування юридичної освіти в Україні. Студенти продемонстрували ґрунтовну теоретичну підготовку та навички для проведення наукових досліджень у сфері юриспруденції, а також виявили справжню зацікавленість щодо участі у подібних заходах й за межами нашого університету.

А 19 квітня у Червоній залі під головуванням проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Петра Фочука відбулось підсумкове засідання студентської наукової конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, де із презентаціями своїх досліджень виступили переможці конкурсу на найкращу доповідь, що попередньо проводився на кожному факультеті. Зокрема, найкращим доповідачем серед студентів-правників стала студентка п’ятого курсу юридичного факультету Олеся Чура, яка під керівництвом д.ю.н., завідувача кафедри публічного права Руслани Гаврилюк презентувала доповідь на тему “Правова природа європейських стандартів медіації щодо вирішення публічно-правових спорів”. Вітаємо Олесю з таким успіхом та бажаємо подальших творчих звершень.