ЮРИДИЧНА КЛІНІКА РОЗШИРЮЄ СВОЇ ГОРИЗОНТИ

Насиченою на події видалася весна для юридичної клініки юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У рамках співпраці з Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області студенти-консультанти та викладачі-куратори юридичної клініки спільно з представниками управління державної реєстрації ГТУЮ у Чернівецькій області розпочинають надання безоплатної первинної правової допомоги у Центрі надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради.

Довідково.

14 березня 2018 року Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області відкрило “консультаційне вікно” у Чернівецькому центрі надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради.

“Консультаційне вікно” є тим майданчиком, на якому громадяни матимуть можливість отримувати фахові юридичні консультації, а студенти-консультанти отримуватимуть нові знайомства та досвід практичної діяльності.

Графік роботи: щосереди – 10.00-13.00 год.

Адреса: вул. Героїв Майдану, 7, м. Чернівці (Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради).

Дякуємо Головному територіальному управлінню юстиції у Чернівецькій області за підтримку ініціатив!