Зустріч із Олександром Банчуком

В середу 4 квітня 2018 року студенти юридичного факультету слухали лекцію, яка проводилась експертом Центру політико-правових реформ (м. Київ) Олександром Банчуком, на тему «Участь громадськості в процесі формування та діяльності органів правопорядку». Оскільки в нашій державі відбуваються кардинальні зміни в правоохоронній та судовій системах, у виступі значну увагу було приділено проблемним питанням участі представників громадськості в першу чергу у формуванні професійного складу працівників поліції, органів суду та прокуратури. Зокрема, цікавою видалась інформація стосовно особливостей конкурсного відбору детективів до Державного бюро розслідувань, органів поліції. Зроблено наголос на новаціях, котрі дозволили зробити доступ до професії прокурора за участі спеціально створених конкурсних комісій.

Крім цього, студентам було продемонстровано матеріал ознайомчого характеру, в якому описуються загальні аспекти діяльності органів правопорядку за кордоном.