Студенти юридичного факультету відвідали Міністерство юстиції України та Верховний суд України

23 березня студенти першого курсу юридичного факультету під керівництвом доцента кафедри публічного права Т.С. Подорожної відвідали Міністерство юстиції України та Верховний Суд України.

Студенти відвідали директорати Міністерства юстиції та отримали консультації фахівців директоратів з широкого кола питань: доступ до правосуддя, правова допомога, виконання судових рішень, виконання покарань та пробація, система державної реєстрації та інструменти електронного правосуддя.

Зі студентами зустрілися Міністр юстиції Павло Петренко та заступник Міністра юстиції Наталія Бернацька, які у форматі невимушеного та дружнього спілкування відповіли на питання, які цікавили першокурсників, та розповіли про актуальні напрями роботи міністерства щодо забезпечення та захисту прав людини в Україні.

В рамках ознайомчої екскурсії студенти відвідали також резиденцію Верховного Суду України – Кловський палац.

Зустрічі з суддями Верховного Суду та очільниками Міністерства юстиції, атмосфера величних залів та будівель органів державної влади не лише залишили студентам першого курсу незабутні спогади, але й зробили ближчим матеріал лекційних та практичних занять, додали мотивації для успішного навчання і, цілком можливо, майбутньої роботи в цих інституціях.