Конференція “Молодь проти корупції та насилля! Молодь – за європейські цінності”

Викладачі кафедри кримінального права та криміналістики, доценти Марія Дмитрівна Дякур та Олександр Миколайович Боднарук, а також магістри цієї ж кафедри Петро Бойчук, Анастасія  Горобець, Анастасія Марчук, Ірина Скуміна та Денис Сідлецький взяли участь у роботі підсумкової конференції за результатами реалізації проекту “Молодь проти корупції та насилля! Молодь – за європейські цінності”, яка відбулась 28 лютого 2018 року в приміщенні Чернівецької міської ради.

Вказаний захід проводився за ініціативою Чернівецької обласної громадськоі організації “Комітет виборців”. Під час конференції учасники обговорили шляхи подолання корупції, вироблення стандартів для формування антикорупційних поглядів у молоді, а також використання різних форм роботи з молодим поколінням у вказаній площині.