Викладачі юридичного факультету успішно пройшли стажування в університеті м. Вісмар (Німеччина)

У першій половині лютого 2018 р. восьмеро викладачів юридичного факультету нашого університету на чолі із завідувачем кафедри Європейського права і порівняльного правознавства професором Сергієм Меленком  пройшли стажування на юридичному факультеті університету м. Вісмар у Німеччині.

Дане стажування було плановим і проходило за програмою «Юридична методика і освіта в Німеччині». Його організував, як і два попередніх аналогічних заходи, Центр німецького права кафедри правосуддя юридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича, очолюваний завідувачем цієї ж кафедри Оксаною Щербанюк.

Метою заходу було оволодіння викладачами факультету інноваційними німецькими методиками підготовки практичних юристів та налагодження особистих наукових стосунків з німецькими вченими, а також урізноманітнення співпраці між правничими школами обидвох вищезазначених університетів.

Мета поїздки досягнута.

Разом впродовж двох останніх років такий вишкіл пройшли на юридичному факультеті університету м. Вісмар (Німеччина) чотирнадцять викладачів юридичного факультету нашого університету.