Вакансія для студентів юридичного факультету в американській фірмі з нерухомості Michiprop LLC

Американська компанія з нерухомості Michiprop LLC (юридично зареєстрована у м. Детройт, штат Мічіган) та, зокрема, її власник Frank Albertsson наразі шукає в Україні (в тому числі серед студентів юридичних факультетів) кандидатів на дистанційну посаду «Помічник юриста» (з перспективою наступного кар’єрного зростання).

Компанія Michiprop LLC обіцяє своєчасну та високу заробітну платню, а також комфортні умови праці. Співпраця студентів із компанією дозволить покращити їх правничі навички та підвищить престижність юридичного факультету університету.

Michiprop LLC очікує, що ті кандидати, які навчаються на юридичному факультеті, вільно володіють англійською мовою та зацікавлені у вищезгаданій посаді, найближчим часом відправлять свої резюме за наступною електронною адресою: ipustovoi90@gmail.com

Вимоги до кандидатів вказані у англомовному додатку, котрий розміщений нижче.