Випуск магістрів 2018!

Січень 2018 року запамятається студентам магістрам 6 курсу юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича на все життя. Адже вони випускники… Як швидко пролетів час, години лекцій та підготовок до занять, написання письмових робіт, іспити… Наукова та практична робота вже не будуть хвилювати їх так сильно, як це було всього лише декілька місяців тому.

В Мармуровій залі Резиденції митрополитів Буковини і Далмації вітали та шанували випускників-магістрів проректор Чернівецького національного університету Роман Іванович Петришин та декан юридичного факультету Петро Станіславович Пацурківський. Вони звернулись до них та побажали легкого старту на професійній ниві, віри в свої сили та задуми.

Вся факультетська родина щоро вітає випускників юридичного факультету та бажає їм стрімких кар’єрних звершень й досягнень на благо всього українського суспільства. Юридичний факультет завжди радий бачити Вас!​