Студенти юридичного факультету взяли участь у модельному судовому засіданні з господарського процесу

У господарському суді Чернівецької області за участю суддів господарського суду, викладачів кафедри правосуддя та студентів юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича вперше організовано та проведено модельне судове засідання з господарського процесу.

Предметом судового розгляду став земельний спір між органами прокуратури, районною державною адміністрацією та фермерським господарством щодо оскарження рішення адміністрації про надання землі в оренду та договору оренди земельної ділянки.

У ході проведеного модельного засідання студенти спробували себе в ролі суддів, прокурорів та представників сторін, проявивши при цьому відмінні знання щодо організації та ведення судового засідання. Цікавим стало те, що участь у модельному судовому засіданні взяли не лише студенти, але і професійні судді. Суддя Ніколаєв М.І. разом з студентами були у ролі суддів, суддя Бутирський А.А. виступив на боці відповідачів, а суддя Марущак І.В. – на стороні позивачів.

Усі учасники модельного судового засідання отримали сертифікати від Голови Господарського суду Чернівецької області Б.Є. Желіка та завідувача кафедри правосуддя О.В. Щербанюк.